SCG3 Special Report (Intro) (SCG3 svláštní zpráva-Intro)

20. února 2007 v 13:56 | Blázínek |  Překlady písní
Toto je SCG3 zvláštní zpráva se Samem Romerem.

Sam Romero:
Dobrý večer, Jmenuji se Sam Romero. Pokračujeme v naší zvláštní zprávě právě na tak svolávané netvorové invaze. Je 11 hod. prezident dnes deklaroval národ pod stanným právem. Hlásí, že přijde ukázat, jak se masová hysterie šíří celou zeměkouli. Přesto to není potvrzené úředníky co způsobí tyto strašné události. Ale to je navrhnuto jistými zdroji že tato zvířata, která jsou nyní spatřená po celém světě není žádný člověk ani ona divoká zvířata. Silně radil, že by lidé měli zůstat uvnitř a jestliže se setkáte s jedním z těchto beings nepokoušejte se s nimi navazovat kontakt, zaútočí bez varování. Vlastnit Williama Tracyho na nebi je zpravodajství. Nebo vůle?


William Tracey:
Sam, vznáší se nad spodním městem které netvoři doslovně zaplaví. Dálnice jsou zablokované, není tam absolutně žádná cesta ven. Tato zvířata jsou neuvěřitelně silná, před nemnoha minutami jsme viděli jednoho zvednout SUV, a vrhnout to na chomáč lidí. Pak Eh na to zaměří, ano, dostaneme to? Vidíme ho jak se dívá na nás! Jeho hobby je horolezectví! Jeho, ne, zastavovat! Zastavujte! Táhnout (obrovské zvuky a pokřivení)


Sam Romero:
Vůle? Hmmm erm, vypadá to na technické potíže. Dobře dostatneme se zpátky k Williamu Traceye jakmile dostaneme opravený satelit. Hmm ted se vrátíme k Joan Carrové u Hellbender náměstí Joan?


Joan Carrová:
Same, stojím tady s tisíci občany. První věc která nás uvítala byla, když my jsme řídili nahoru byla vůně rozkládajícího se masa. Mrtvý doslovně projdou ulice. Dělají chyby, ačkoli lidé vědí o zákazu vycházení, zatím tu, není absolutně žádná stopa policie nebo armády. Je pochopitelné že se lidé cítí jako touha dostat se z jejich domovů a jdou hledat jejich milované osoby, nevědí co dělat a jak si s tím poradit. Nějaké události chybují.. Erm. Oh můj bože! Běh! (něco jako kachna n kachna kryta n kryt, běh)


Sam Romero:
Um my erm my vypadáme, že je vlastnění některých technických potíží víc s Joan také tak hmm. Já jen jsem říkal, že někdo infiltruje naše vysílání, jdeme mimo vysílání?


(mluvený Dee Sniderová)
Dobrý večer vy maličcí malí lidé. Nepokoušejte se nastavit vaše soubory, my řídíme přenos. Vaše nadvláda Země pokračovala dalece až příliš dlouho. Budete mít vaše možnosti, budete je mít všichni odfouknuté. Nyní jeho čas uřezat býčí hovna! Vy jste epidemie, jste nucení vzít disciplinární akci. Spatříte zvuky, které budou mlít vaše vnitřky, pozoruhodnosti, které z vás budou dělat stíny. Vaše zdi železné vůle se ohýbají a moře budou provozovat vaši červenou krev. Země se zatřese a otevře a jako vztekající se chřtán začne polykat všechny kacíře a blázny na široké cestě k peklu. Obloha se bude se hřmotem surově otevírat! Moji malí mazlíčci vyletí v rojích, které budou bránit slunce. Políbí maso mimo kostí těch kdo se ještě rozhodnout následovat falešné proroctví, kteří se připojí k nám nebo se navždy topí v dole zoufalství. Scartic je nyní kruhové shromáždění. Toto je poslední soud. Toto je...
Arockalypse!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama